Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Romanov Zmeny  (Read 577 times)
Salgado
Správca
Člen

431479615
View Profile WWW Email
« on: January 25, 2012, 09:11:56 AM »

Infokarty majú a sú preložené:

FS - Mezen (STP)
Security - Yakoutsk (YAK)
CC - Ufa (URL), Kevrol D. (STP), Kirensk (KAM)
FAF - New Moscow (MOS)
FMR - Novgorod (MOS)
RME - Beresov (URL), Kurgan (URL), Perme (URL)

Infokarty nemajú (treba vytvorit a preložit):

FS - Gighansk (YAK), Murmansk (MOS), Kurosawa (STP)
Security - Volgograd (MOS), Astrakhan (STP)
SP - St. Petersburg (STP)
CC - Olekminsk (YAK), Verkh (YAK), Samarov (MOS), Irkontsk (KAM), Temple of CC (KAM)
FAF - Petropavlovsk (URL), Orenburg (STP)
FMR - Kankor (URL), Tomsk (STP)

RME - Briansk (YAK), Kirov (YAK), Okhutsk (YAK), Petrograd (STP)
Elite - Siberia (YAK)

OSC - LL Rasputin (MOS)
IC - Pushkin (MOS)
BHG - Usuria (MOS)

Musím to ešte overit cez FLStat, pretože už vyšiel nový mód, ale jedna vec je istá. Romanov systémy sú totálne nedokoncené (okrem iného). Síce mám hotový preklad všetkých planét a staníc, ktoré majú svoje infokarty, ale aj tak toho zostáva ešte kvantum. Dve z ruských frakcií nemajú k svojim staniciam žiadne infokarty. Ide o RME a Elite. Nachadzajú sa tu taktiež stanice frakcií z iných kútov Sýria - OSC, IC a BHG, kde je potreba takisto dopracovat texty.

Prioritnou vecou je ale poznat a vytovrit RP základ vedúci k vzniku tohto sektora. Z toho co tu zatial je, sa síce dá coto poskladat, ale je to stále málo. Oslovil som z tohto dôvodu už niektorých ludí z Pathfinder Studios, ale odpovedal mi zatial jediný - Chips. Dúfam, že sa s jeho pomocou aspon k niecomu dopracujem.

Takisto by som chcel nejak rozumne zahrnút do ruských systémov aj pôsobenie pirátov od BBW. Ich neznalost nejakej RP je mi dost nepochopitelná. Vôbec neviem, preco si vybrali práve Kamchatku za svoj domov. Chýbajú mi akékolvek RP pohnútky, preco je tomu tak. Budem musiet oslovit aj ludí z tohto klanu. Zatial tolko.

Sal.
« Last Edit: February 01, 2012, 08:22:52 PM by Salgado » Logged

Salgado
Správca
Člen

431479615
View Profile WWW Email
« Reply #1 on: January 27, 2012, 07:49:11 AM »

FLStat mi ukázal dalšie prekvapenie. Zopár základní v Romanov systémoch má nových vlastníkov. Tak napríklad v systéme St. Petersburg prešla stanica Kurosawa z rúk Samury do rúk Federation Shipping [FS]. To by sa ešte dalo pochopit. Preco ale tažobnú stanicu Beresov v Urale teraz vlastnia Federal Mining and Manufacturing [FMR], kedže pôvodne bola pod palcom Siberian Petroleum [SP], je mi záhadou. Najhoršie na tom je, že autor si ani nedal námahu nejak pozmenit infokartu. Presne rovnaký prípad je aj tažobná stanica Kurgan a fabrika Perm. Donedávna ešte obe patrili FS, po novom ju nahradila opät FMR. A zas, žiadna zmena v infokartách.

Nechápem túto lajdácku zmenu, ktorá aj tak nemá žiaden význam. Ruské systémy sú od pôvodných tvorcov rozbehnuté dobre, tak preco ich takto kazit? A ked aj daco menit, tak aspon to dotiahnut do detailov, aby bol mód naozaj hodný svojho mena - Evolutions. Už sa teším na ostatné nové sektory. Ach jaj..
« Last Edit: January 27, 2012, 07:55:17 AM by Salgado » Logged

Orilion
Moderátor
Člen

470117561
View Profile WWW Email
« Reply #2 on: January 29, 2012, 12:16:43 PM »

Hmm tak to mi nejde do hlavy takové zmeny. Pokud to chceme aspon pro náš "goodwill" dát dokopy, melibychom nad tím zacít jako parta brainstormovat, hehe. Vymýšlet príbehy s návazností na ty již soucasné, anebo vložit do éteru i úplne námi smyšlený príbeh, když nebudeme zrovna moci u nejaké stanice nebo planety navázat na ty soucasné deje.
« Last Edit: January 31, 2012, 03:39:29 PM by Salgado » Logged

Salgado
Správca
Člen

431479615
View Profile WWW Email
« Reply #3 on: January 31, 2012, 03:39:06 PM »

Objavil som stratenú infokartu k planéte St. Petersburg. Doteraz tam chybou móderov svietlo info k planéte New Moscow. Huráá. Vo verzii 1.28 chýbajú romanovcom 4 frakcie, ktoré boli zabudované do módu až neskôr. Ide o Federal Manufacturing & Refinement [FMR], Federal Security [Security], Romanov Mineral Extracting [RME] a Siberian Petroleum [SP].

Kontaktoval som aj Lorda, a spýtal som sa ho na dôvod zmeny vlastníkov niektorých základní. Ide hlavne o Beresov, Kurgan a Perm v systéme Ural. Ked som sa pýtal dalej, zacal zahovárat - vraj najprv chce odstránit bugy, ktoré vadia pri hraní. Nechápem preto, preco sa do zmeny vôbec púštal.. Divné.
« Last Edit: January 31, 2012, 05:02:32 PM by Salgado » Logged

Pages: [1]
  Print  

Jump to: