Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Vitajte  (Read 2730 times)
Salgado
Správca
Člen

431479615
View Profile WWW Email
« on: February 01, 2012, 03:30:21 PM »

Ahoj, aj keď toto fórko už nejaký ten čas funguje, zostal som dlžný aspoň malé predstavnie. Keďže časom sa stalo z Freelancera dá sa povedať moje "hobby", rozhodol som sa vyhradiť si na webe k tejto hre troška svojho priestoru. Vznikla tu na sieti preto taká moja malá skrýša - môj hideout. Doposiaľ mám rozpracované 2 témy (vlastne po nedávnych udalostiach už len jednu), ktorým sa venujem najviac.

Najskôr ide o fantastický mód, ktorý spáchal Inqisitor s názvom Inqisitor`s Hideout. Je takmer nerozoznateľný od vanily, ale o niektoré zásadné veci je vylepšený a hlavne kompletne preložený do slovenčiny. V ďalekej budúcnosti, ak by som sa náhodou rozhodol pretvárať Freelancera k svojmu ideálu ja sám, budem vychádzať určite z jeho práce. Týmto by som sa mu tiež rád poďakoval a vyslovil uznanie, pretože za tie roky čo FL-ko lietam už približne viem, co vlastne obnáša stvoriť kvalitný mód.

Druhou oblastou je mapovanie módu Evolutions, hlavne teda jeho aktuálnej verzie - 1.40. Server Hal 2007 Evo, ktorý poskytuje tomuto kúsku svoje zázemie, je stále funkcný a môžete sa nan kedykolvek pripojit a zalietat si. Evolutions v dnešnej podobe však považujem za zmesku nápadov rôznych ludí, z rôznych období - a preto je na nom stále co zdokonalovat a pretvárat. Na prvý pohlad však Evo vyzerá výborne, a pre ludí, ktorí s FL zacínajú alebo nemajú vela skúseností, je ideálny.

Na záver by som chcel takisto vysloviť vďaku za podporu partii ľudí od new*order, bez ktorých by som si svoje lietanie v Síriu už ani nevedel predstaviť. Skvelí ludia - kamaráti, vždy ochotní poradiť, pomôcť s nápadmi a hlavne s pozitívnym myslením - vďaka!
« Last Edit: August 28, 2012, 04:28:53 AM by Salgado » Logged

Pages: [1]
  Print  

Jump to: