Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Zaujímavé informácie  (Read 5363 times)
Salgado
Správca
Člen

431479615
View Profile WWW Email
« on: August 09, 2013, 10:48:12 PM »

Systém Alberta, planéta Vegreville. Kúsok od nej sa nachádza vrak menom "Ripknot". Vypadnú zaujímavé Xenos zbrane: 2x Black Widow (class 9) + Hornet Cruiuse Disruptor.

Kuze
[n*o]
Člen
*

View Profile WWW
« Reply #1 on: August 10, 2013, 11:40:33 AM »

Tie Codename zbrane sa daju predat za dobre ceny. Hraci davaju aj zopar milionov za kus.

Salgado
Správca
Člen

431479615
View Profile WWW Email
« Reply #2 on: August 11, 2013, 11:11:42 AM »

Asi trošku viacej zaostrím na vraky, už som ich zopár našiel aj v independent systémoch medzi Liberty a Rheinlandom - Hudson a Bering. Neboli ale až tak zajímavé ako tento. Všimol som si, že hráči tu na Discu majú aj svoje vlastné stanice. Ako to funguje, načo je to dobré a čo znamená toto?

http://discoverygc.com/forums/serverinterface.php?action=base_status

Kuze
[n*o]
Člen
*

View Profile WWW
« Reply #3 on: August 11, 2013, 04:32:19 PM »

Tak stanicu si moze hocikdo postavit, proste potrebujes tolko a tolko z neviem ktorych surovin, asi 500 mill ci kolko, musis si kupit base construction lod ci co, zadat miesto kde chces mat stanicu, pomenovat a dat command na postavenie, takto dajak ci uplne inak to je :-D :-D Vsetko o tom je na Disco forku len mne sa to nechce hladat.  Smiley

A ten link je na zoznam hracskych stanic, ako pozeram je ich 72 na offic servery.

Orbitka
[n*o]
Člen
*

View Profile WWW Email
« Reply #4 on: August 12, 2013, 01:41:56 PM »

Hráčské stanice slouží jako úkryt pro hráče (skupiny). Dají se zde uložit různé věci od komodit až po kodové zbraně. POB - Player Owned Base slouží také jako market nebo třážní základna s vlastníma platformama nebo s obrovkými nadržemi pro více a více komodit.

Na hráčských základnách se dájí stavět Neviditelnosti, Dokovací moduly, Hyperprostorové moduly.

Já mám v plánu si během týdne udělat vlastní základnu. Ale je potřeba hodně trpělivosti a prachů jak psal Kuze Smiley)

Já mám všechno naložené, jenom se koukám kam si tu základnu postavím. Kdyžtak ju můžu udělat v duchu [n*o] ale taky záleží aby nám to dovolili místní policie atd, abychom o tu základnu nemuseli bojovat Wink
« Last Edit: August 12, 2013, 01:45:28 PM by Orbitka » Logged
Salgado
Správca
Člen

431479615
View Profile WWW Email
« Reply #5 on: August 12, 2013, 01:53:10 PM »

No to je zaujímavé. Vďaka Orb. Inak v duchu n*o si môžeš kľudne založiť aj klanový charakter Cheesy.. Kuz, Sad aj ja už svoje máme. Zatiaľ len s Freelancer ID, uvidíme ako sa to neskôr vyvynie. Do ničoho sa ale nehrnieme..
Ozaj, ešte k tým hráčskym staniciam. Čo je to tá neviditeľnosť a ostatné srandy, a na čo je to dobré?

Orbitka
[n*o]
Člen
*

View Profile WWW Email
« Reply #6 on: August 12, 2013, 02:07:56 PM »

Tak. Neviditelnost zneviditelní lodˇ asi jak už název napovídá. Má to ale pár háčků. První je dostupnost zařízení. Je to jedna z nejdražších věcí na Discovery.

Light Cloaking Device - 75/140M - LF,HF,VHF,SHF a malé freightery
Cloaking Device MKII - 200/300M - GB, a menší transporty
Cloaking Device MKII Advanced - 400/470M - Cruisers/Destroyers, BS/Dreadnoughts, BattleCruisers, Carriers a težké transporty.

TO by bylo o dostupnosti jak cenové tak typové. Dále, Neviditelnost se dá připnout místo CM (návnad na rakety) a žere PALIVO (H-Fuel, Promethene, Oil, MOX). Neviditelnost spotřebovává palivo různě rychle. MOX = 1ks/sec
A ostatní 3ks/sec a Oil 5ks/sec = Teď si nejsem jistý.

Dokovací moduly se využívají pro Battleshipy, Carriery, Transporty a vše co může dokovací modul nést. Dokovací modul, pokud je vybaven na dané lodi, slouží jako úkryt. Přiletíš k lodi s dokovacím modulem a zažádáš o doknutí (F3 + RP). Pokud to hráč schválí příkazem tak se hráč ocitá na stanici, kde se může nechat pouze opravit. Často využíváné na Letadlových lodích (4 sloty pro Dok) a Battleshipech (2 sloty). Slouží také jako Taxi přeprava.

Dokovací modul - 75/125M

A Hyperprostorové a Skokové moduly slouží pro dálkové skoky mezi systémy v krátké době. Je zapotřebí obou zařízení, aby bylo možné získat koordinace a poté skočit. Samozřejmě skok také spotřebovává palivo a je proto nutné mít s sebout transport plný paliva.

Je několik druhů skokových modulů.

MKIV - Skok s battleshipem a okolními loděmi, MKIII - skok s battleshipem atd. pouze  jednou lodí a MKII je pro malé lodě samotné.

Skokové zařízení stojí +-750M
Orbitka
[n*o]
Člen
*

View Profile WWW Email
« Reply #7 on: August 17, 2013, 11:34:03 AM »

Dneska jsem Salgimu ukázal jak vypadají Omicrony, včetně Order domovského systému. Jsem si jistý že Salgadovi se to určitě líbilo. I lodě mu přišli fajné až na Onuris Cheesy. I Toledo nás překvapilo. Ale hlavně se Salgimu líbila The Orders loděnice(viz obrázky)  Grin

Jinak musím Salgiho pochválit, protože celou cestu přežil ve vnitř CSV  Grin

Salgi u loděnice Evora Smiley

Salgi u Lisbonu a Battleshipu Apophis Smiley

Salgi s novou domovskou planetou Akabat Smiley
Kuze
[n*o]
Člen
*

View Profile WWW
« Reply #8 on: September 16, 2013, 05:54:43 AM »

Od vcera uz je to Discovery 4.87  Grin...konecne.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: