Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mounted-storage/home124c/sub001/sc68589-HNFK/www/freelancer/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
[Trans Sirius] The Orders
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [Trans Sirius] The Orders  (Read 4905 times)
Orbitka
[n*o]
Člen
*
Posts: 8View Profile WWW Email
« on: August 15, 2013, 04:46:46 PM »

The Orders


Název: The Orders, Order Overwatch
Tag: Order-, Order|, 141|, OCV - Capitalships
ZoI: Primary: Omicrons, Secondary: Sirius
Hl. Systém: Omicron Mu
Spojenci: Zoners, Blood Dragons, Bunschuh
Nepřátelé: Nomads, Keepers, Aoi Iseijin, Das Wilde, LSF, Liberty Navy, Liberty Corps, Bounty Hunters Guild, Bounty Hunters Guild Core, Vyhlášení jako nepřátelé ve všech Coloniích kromě Kusari.
Stanice:
Battleship Apophis, Omicron 100
Lisbon Station, Omicron 100
Evora Shipyard, Omicron 100
Mora Station, Omicron 100
Battleship Atum, Alaska
A Omicron Mu stanice


Popis: (Viz Kampaň) - Dnes známá skupina The Orders byla v minulosti část skupiny, známé jako Order of Cincinnatus (Nalezeni 29. A.S). Order of Cincinnatus pomohli již v této době objasňovat mimozemské artefakty, nalezené na planetě Manhattan. Order of Cincinnatus také utvrdili diktaturu v tehdejší Liberty republice. Ovšem, když diktatura padla, upadli Order of Cincinnatus v zapomnění. Během Nomádské války byli všichni členové Order of Cincinnatus nakažení. Až na jednoho významného muže, který zjistil, že zbytek členů tajné organizace Order of Cincinnatus byl nakažen. Dobře věděl kdo bude další cíl. Jeho jméno bylo Casper Orilion. Významný muž, který se podílel na výstavbě nového prototypu Osiris. Během Nomádské války uprchl z Liberty s posádkou a novým prototypem do Omicronu Minor, kde na planetě Toledo vystavěl základnu a založil dnešní skupinu The Orders. Agenti The Orders poté zaútočili na Rheinlandský křížník Donau, ve kterém cestoval Rheinlandský vyslanec do Liberty, aby nakazil Prezidentku. (Kampaň) Od této akce byli bráni The Orders jako Teroristé. Všechny kolonie označily zničení Freeportu-7 (Sigma-17) za vinu organizaci The Orders.

Na konci Nomádské války upadli The Orders v zapomnění. V Liberty byli vyhlášení jako hrdinové, ale když tehdejší prezidentky rezignovala, tak se upřeli temné zraky opět na The Orders, kteří podnikali tajné akce ve všech koloniích. Dnešním rokem je Founder of The Order nezvěstný, né-li mrtvý. Dnes má The Orders sestavené velitelství, o 5 ti členech s názvem Overwatch. Roku 816 A.S padl domovský svět Orderů, planeta Toledo. Ztráty byly obrovské a The Orders málem vymřeli. Ale opět našli svůj nový domovský svět, Omicron Mu a Omicron-100. Dnes The Orders chrání Sírius před Nomádskou hrozbou, zvanou Slomon K'Hara. Jsou také ve válce s Das Wilde a  Bounty Hunters Guild. Ovšem jejich úhlavní lidský nepřítel je Bounty Hunters Guild Core - speciální a elitní skupina Bounty Hunters agentů, kteří se snaží o získání dominance v Omicron systémech a to za každou cenu.


Toledo dnes, K'Hara nájezd změnil naší ledovou planetu na planetu ohně plnou sopek a lávy

Logged
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to: